Ženy 2014

Ženy 2014

Družstvo žen je nejmladším založeným soutežním družstvem ve sboru. Běháme teprve druhou sezonu, a naším cílem bylo vždy odběhnout co nejlepší výsledky, ale hlavně si závody pořádně užít, i když vždycky se to taky nepodařilo. Naše sezóna začala 17. května okrskovou soutěží na domácí trati v Třeštině. Závodilo se v požárním útoku a v běhu na 100 m s překážkami. Na domácí půdě jsme skončily na 2. místě. Tento den byl pro všechny náročný, jako každá jiná akce pořádaná v Třeštině, na které se hasiči aktivně podílejí.

Závody a umístění:

Bludov – Neplatný pokus
Hrabová – 13.místo
Dolní Studénky – 4.místo
Dolní Libina – 7.místo
Brníčko – neplatný pokus
Kolšov – 9.místo
Postřelmůvek – neplatný pokus
Pavlov – 7.místo
Medlov – 3.místo
Dubicko – 4.místo
Nová Hradečná – 4.místo
Rájec – neplatný pokus
Hrabišín – 5.místo
Třeština – 5.místo
Maletín – 2.místo
Lesnice – 3.místo
Zvole – 4.místo
Bohuslavice – 5.místo
Nemile – 3.místo
Ráječek – 6.místo
Lesnice – 2.místo

Finále se nám vzdálilo o 13 bodů, jelikož o tolik nás celkem předběhly holky z Dolních Studének. Ty se ale ze soutěže mistrú omluvily, takže okresní sdružení pozvalo na finále nás. Soutež mistrů jsme si užily, po prvním kole útoků jsme byly na 4 místě s časem 26:24. Tím však náš úspěch v této soutěži skončil, protože v dobře rozběhlém druhém útoku nám praskla hadice B, takže jsme svůj pokus nedokončily.

Na závěr bychom chtěly poděkovat oběma družstvům mužů. Ti nás celou sezónu podporovali a my se tím zlepšovaly. A hlavně chceme poděkovat našemu trenérovi, který nás pochválil, ať byl výsledek jakýkoliv. Kamile děkujeme.

sestava:

Lucie Dostálová              Zdenka Wágnerová             Lucie Klinková             Ludmila Linhartová
Vendula Baslerová         Simona Kopová                    Iveta Janíčková            Veronika Soldánová