Ženy 2013

ženy 2013

Tým žen se v letošním roce sešel po několika letech poprvé a to v úplně jiné sestavě než kdykoli předtím. Některé naše členky již dříve v požárním sportu závodily, pro některé to byla úplná novinka a tak není divu, že pro nás začátky nebyly vůbec jednoduché. Cíl letošní sezóny byl pro nás jasný- a tedy zúčastnit se co nejvíce závodů Velké ceny okresu Šumperk- Holba Cupu, nasbírat co nejvíce zkušeností a také rozkoukat se mezi ostatními družstvy.
Přes veškeré naše snahy sehnat do týmu nové členky nás bylo stále málo.  Letní prázdniny se pomalu přehouply do druhé poloviny, v té době s námi přestala běhat savičářka a my s celým týmem jsme se snažily hledat různá řešení, abychom mohly pokračovat v rozjeté sezóně. Některá snažení vedla spíše k horšímu. Chvíli nám trvalo, než jsme se společně domluvily, tak aby základna vyhovovala všem a tak se kvůli různým změnám nedařilo vylepšovat časy. Naštěstí nám velmi pomohla závodnice z družstva v Hrabišíně, která chybějící členku výborně zastupovala na dalších soutěžích.

Soutěže a umístění:
Hrabová – 11. místo
Dolní Libina – 11. místo
Kolšov – 8. místo
Rohle – 4. místo
Chromeč – 12.místo
Břevenec – 8.místo
Pavlov – 5.místo
Nemrlov – neplatný pokus
Loštice – 1. místo
Medlov – 6. místo
Budov – 11.místo
Rájec – 8.místo
Hrabišín – 11.místo
Třeština – 8.místo
Mostkov – 6.místo
Zvole – 5.místo
Bohuslavice – 10.místo

Poslední prázdninový víkend jsme soutěže VC v Ráječku a Postřelmůvku bohužel musely vynechat, pro nedostatečný počet členek. V celkovém pořadí Velké ceny pro rok 2013 jsme skončily na 15. místě se 4 body. Celou sezónu jsme uzavřely 8.září pohárovou soutěží v Nemili, kde jsme s časem 21,27s doběhly na 6. místě.

Sestava:

Lucie Dostálová              Ludmila Linhartová              Vendula Baslerová             Sabina Skálová
Zdenka Wágnerová        Lucie Klinková                       Iveta Janíčková                    Aneta Sittová
Martina Doušová

.