Muži 2010-2014

ROK 2010

V letošním roce jsme se zúčastnili 23 pohárových soutěží, z toho 18 na okrese Šumperk, 4 na okrese Olomouc a jednu soutěž jsme absolvovaly na okrese Zlín. Dále jsme se zúčastnily okrskového kola v Bohuslavicích a okresního kola v Bludově. Umístění na jednotlivých soutěžích je: okrsková soutěž Bohuslavice 2 m., Soutěže zařazené do VC okresu Šumperk: okresní kolo v Bludově 10 m., Ruda nad Moravou 22 m., Dolní Libina 26 m., Dolní Studénky 27 m., Kolšov NP, Pavlov 19 m., Nový Malín 9 m., Nemrlov 25 m., Bludov 11m., Chromeč 16m., Hrabišín 10 m., Třeština 1 m., Zvole 9, Bohuslavice 4 m., Postřelmůvek 13 m., Ráječek NP. Celkově jsem pro letošní rok obsadili 11. místo v Holba Cupa se ziskem 128b, což nám nezaručovalo postup na finále VC. Umístění na ostatních pohárových soutěžích je následující: Rohle 22 m., Štíty 4 m., Lesnice NP, Břevenec 11m., Troubelice NP, Nová Dědina 4m, Olešnice 24 m. a Vrbětice 11 m.

V letošním roce se nám na soutěžích nedařilo dle našich představ a možností. Útěchou může být jen vítězství na domácí trati a zlepšené výsledky ke konci seriálu VC, které nám nakonec zaručily posun mezi 15 nejlepších družstev okresu, což zajišťuje možnost zařazení pohárové soutěže do dalšího ročníku Velké ceny Holba Cup. Můžeme jen doufat, že si dobré výsledky se závěru soutěžní sezóny přeneseme přes zimu a na jaře se nám bude dařit.   

Během letošního roku se členové soutěžního družstva zapojili opět do seriálu v běhu na sto metrů s překážkami, který nese název dle hlavního sponzora Big Schock. Na sto metrových tratích jsme se proháněli v Bludově, Třeštině a Kolšově. Umísťovaly jsme se hluboko v poli poražených, jelikož na těchto závodech je celorepubliková konkurence, za kterou ještě hodně zaostáváme a to pro nás znamená, že se v této disciplíně musíme pořád zlepšovat.

ROK 2011